Okno życia

Przy naszym klasztorze działa od 8 września 2009 roku  okno życia.  Jest to to specjalnie przygotowane miejsce, w którym matka może anonimowo zostawić dziecko.

Czytaj więcej...

Skrzynka intencji

"(...), zawsze mogę mówić do Boga. Jeśli nie ma już nikogo, kto mógłby mi pomóc – tam, gdzie chodzi o potrzebę albo oczekiwanie, które przerastają ludzkie możliwości trwania w nadziei – On może mi pomóc" Spe Salvi 32

Czytaj więcej...

Haft i inne prace

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pracownią haftu, różańców, papeterii i innych prac ręcznych. Przyjmujemy również zamówienia na nasze rękodzieła.

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć

Przedstawiamy galerię zdjęć obrazującą życie naszego klasztoru: modlitwę, pracę oraz najważniejsze spotkania i wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

 

  1 maja 2017 nasza Siostra Postulantka została przyjęta do nowicjatu - otrzymała habit i nowe zakonne imię: S.M. Karola od Matki Boskiej Częstochowskiej. 

Polecamy naszą Siostrę opiece Matki Niepokalanej i św. Ojca Franciszka i św. Matki Klary-  jak podczas uroczystości powiedziała Nasza Wielebna Matki cytując znaną wszystkim Siostrom modlitwę zakonną - aby naszej Siostrze pomagali wzrastać w cnoty i zasługi Pana Jezusa a w swoim powołaniu rozwijać się i wytrwać aż do śmierci. 

Słowo Boże na dziś:

Pełny tekst liturgii kliknij w czytania mszalne:

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.