Miejscem spotkania się z Jezusem, obok adoracji i modlitwy wspólnotowej, jest także czas przeznaczony na pracę. Jest to dla nas sposób służenia Bogu, Kościołowi i Wspólnocie tymi darami, jakie każda z nas w sobie odkrywa. Ważną formą pracy jest dla nas haftowanie i szycie paramentów i szat liturgicznych, sztandarów, chorągwi, proporców.

Techniki pracy to:

* haft ręczny

* haft na maszynie komputerowej.

W galerii można obejrzeć owoce naszych możliwości.

Słuchając i rozważając każdego dnia słowa Jezusa, chcemy być Mu posłuszne, dlatego poszukujemy także nowych możliwości i form służby i rozwoju talentów. Efektem tych naszych poszukiwań są kartki świąteczne i okolicznościowe, przeznaczone na różne ważne, życiowe uroczystości, a także różańce, wykonywane przez nasze Siostry.

Zamówienia i wszelkie informacje związane z haftem można uzyskać u S.M. Faustyny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także pod nr telefonu: 52 321 08 78.

Natomiast informacje i zamówienia kartek lub różańców w naszym klasztorze lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Ofiara na potrzeby Sióstr: PKO BP I Oddział w Bydgoszczy Nr konta: 54 1020 1462 0000 7902 0102 3936